Search

Výsledky hledání

Vítejte v našem vyhledávači stránek - nástroji, který vám umožní rychle a jednoduše najít to, co potřebujete. Ať už hledáte konkrétní informace, produkty, nebo si jen prohlížíte stránky, naše vyhledávací funkce vám usnadní práci. Zadejte své dotazy a získejte okamžité, relevantní výsledky bez zbytečných potíží. Rozlučte se s nekonečným procházením a přivítejte efektivní a účinné vyhledávání. Najděte to, co hledáte, bez zbytečných starostí s naším uživatelsky přívětivým vyhledáváním na webu.

Výsledky hledání

15 Výsledky
Page

Informace pro pacienty

Vstoupili jste do veřejně přístupné oblasti, která obsahuje informace o přípravcích společností Medac GmbH registrovaných v České republice. Povinnost zřídit tuto veřejně přístupnou odbornou informační službu vyplývá ze zákona č. 378/2007 Sb. § 33 odst. 3 písm. g) bod 1.
Page

Improving human health, today and tomorrow

Ve společnosti medac group věříme, že zdraví je nejcennějším zdrojem lidstva. Nikdy ho nepovažujeme za samozřejmost. Od roku 1970 je naším posláním zlepšovat kvalitu života pacientů na celém světě prostřednictvím nejlepší dostupné lékařské péče.
Page

Odpovědnost, integrita a rozmanitost ve společnosti medac

Naše firemní závazky sahají od udržitelných dodavatelských řetězců a ekologických iniciativ až po rozmanité a vděčné pracovní prostředí.
Page

Regionální kořeny: z Wedelu do světa

Od lokální distribuce specializovaných produktů až po vlastní výrobu biofarmak: prozkoumejte příběh růstu společnosti medac, který začíná v roce 1970.
Page

Vedení společnosti medac do budoucnosti: naše vedení

Jako soukromá společnost vzešlá ze sektoru malých a středních podniků se řídíme strategií řízení orientovanou na hodnotu, založenou na důvěře a partnerství.
Lock

Přihlášení

Prosím, zadejte Váš email a heslo k přihlášení.