Kariéra u společnosti medac: Odhodlání dělat věci odlišně

Jsme silná komunita: s více než 2 000 zaměstnanci po celém světě usilujeme o zlepšení lidského zdraví. Naše práce je víc než jen zaměstnání. Díky kariéře ve společnosti medac můžete v tomto odvětví skutečně něco změnit. Prozkoumejte naše pracovní příležitosti a staňte se součástí výjimečné pracovní síly.
Kariéra u společnosti medac: Odhodlání dělat věci odlišně

Dosáhněte profesního úspěchu s kariérou ve společnosti medac

Jako mezinárodně působící farmaceutická společnost jsme různorodou skupinou zdravotníků z celého světa. To, co nás spojuje, je hluboká motivace k tomu, abychom díky vysoce kvalitním lékařským produktům, které vyvíjíme, rozvíjíme a vyrábíme, skutečně změnili zdravotní péči. Pacienti se mohou vždy spolehnout na naši spolupráci, protože sledujeme stejný cíl.

Ve společnosti medac pevně věříme, že společně můžeme dosáhnout více. Vážíme si toho, že se všichni podílejí na našem společném úspěchu, a podporujeme skvělé nápady. A jsme přesvědčeni, že dobrá práce může prosperovat pouze ve správném rámci. Proto pěstujeme bezpečné a příjemné pracovní prostředí, ve kterém mohou naši zaměstnanci otevřeně spolupracovat a rozvíjet se. Vyznačuje se účelnými a uctivými diskusemi, v nichž se s lidmi jedná jako se sobě rovnými. Nápadům a potřebám našich zaměstnanců nejen nasloucháme, ale také podle nich jednáme.

Tento inspirativní komunitní duch nás definuje od našeho založení v roce 1970 a bude nás i nadále pohánět k našemu cíli stát se globálním hráčem. Náš slib: Přivítáme vás v naší vášnivé a ambiciózní komunitě ve společnosti medac a podpoříme vás v tom, abyste skutečně změnili svět k lepšímu.


Prozkoumejte naše celosvětové nabídky práce na webových stránkách našich zemí <hypertextový odkaz na výběr webové stránky země>: od vědeckého výzkumu a vývoje přes farmaceutickou výrobu, distribuci, marketing, administrativu, rozvoj obchodu, lidské zdroje a IT až po management. Neustále hledáme nové talenty a vysoce kvalifikované odborníky, kteří chtějí budovat a rozvíjet svou kariéru v oblasti zdravotnictví.

Co nás definuje : Zkušenosti se společností medac

Existují tři klíčové charakteristiky, které nás jako zaměstnavatele odlišují a díky nimž je práce ve společnosti medac skutečně obohacující pracovní zkušeností: silný týmový duch, ambice dosáhnout více a jedinečný tým s výjimečnými dovednostmi, který přináší své odborné znalosti a nadšení. Připojte se k naší výjimečné zdravotnické komunitě a posuňte svou kariéru ve farmaceutickém průmyslu.

Silná profesní komunita

Ve společnosti medac podporujeme spolupráci a respektující prostředí, ve kterém mohou naši zaměstnanci spolupracovat a růst v důvěře. Spojením lidí a talentů v naší globální síti a sdružením našich silných stránek dosahujeme velkých úspěchů.

Více prosperity

Všichni ve společnosti medac jsou součástí angažované a inspirativní komunity. Jsme poháněni ambicemi a vášní a zaměřujeme se na posílení pravomocí, odpovědnosti a uznání. Pro dosažení našich cílů děláme maximum a slavíme společné úspěchy.

Lidé s bystrým myšlením

Za úspěch naší společnosti vděčíme bystrým profesionálům, které přitahujeme a spojujeme. Každý den pracujeme s nejvyšší úrovní kompetencí a odborných znalostí ve farmaceutickém průmyslu a nadále se vyvíjíme směrem k naší společné vizi.

Naši lidé a komunita

Staňte se součástí naší globální komunity a využijte své kariérní příležitosti v široké škále pracovních oblastí ve společnosti medac.

Naše pobočky po celém světě

Prozkoumejte naše pobočky po celém světě a kontaktujte nás kvůli kariérním příležitostem ve společnosti medac.
Lock

Přihlášení

Prosím, zadejte Váš email a heslo k přihlášení.